DJ na Twoją imprezę!

Jako artysta estradowy miałem okazję współpracować z największymi gwiazdami polskiej sceny rozrywkowej. Zdobyte doświadczenie wykorzystuję w pracy DJ-a i wodzireja na weselu – dbam o płynny przebieg zabawy, łączę w całość elementy wydarzenia, dopasowuję repertuar oraz program do charakteru imprezy. Wszystkim tym zajmuję się z największą przyjemnością i energią, bo jako DJ i wodzirej na wesele kocham to, co robię! Uczestnicy imprezy, którą poprowadzę, mogą liczyć na dużą dawkę świetnej zabawy, wyszukane konkurencje i angażujące animacje.

Jako DJ na wesele, rozwijając siebie, rozwijam warsztat swojej pracy, podnoszę standardy i wprowadzam nietuzinkowe rozwiązania. Stawiam na wszystko, co wyjątkowe, dbam o najdrobniejszy detal, przełamuję stereotypy i realizuję odmienny styl zabawy. Zaskakuję pomysłami, aby Wasza impreza stała się idealnym połączeniem tradycji i innowacji. Ekstremalnie szaloną zabawą, w zwariowanym, energicznym, a jednocześnie wyważonym stylu. Dzięki temu możecie być pewni, że impreza okaże się wielkim zaskoczeniem dla zaproszonych gości.

Czerpiąc radość z życia, nie tylko jako DJ na wesele, wprowadzam entuzjazm i energię w grono ludzi, z którymi przebywam.
Dlatego Wasza impreza jest wydarzeniem, w którym dominować będzie radość, niegasnący uśmiech i pozytywna aura.

Rodzaje wykonywanych imprez:

5/5
Polecamy całym sercem! Organizacja i prowadzenie imprezy na najwyższym poziomie. DJ przesympatyczny, pełen profesjonalizm. Udało nam się zorganizować wszystko a niektóre rzeczy nawet na ostatnią chwilę. Polecamy z czystym sumieniem!
Kasia
wesele.pl
5/5
DJ SOCHO najlepszy wybór na tą wyjątkową noc! Szczerze polecamy jego usługi i umiejętności, a także podejście do klienta. W tym weselnym zamieszaniu kto jak nie DJ ma być podporą i gwarantem dobrej zabawy? Od pierwszego kontaktu do ostatniej puszczonej nuty mieliśmy poczucie jego wsparcia i dobrej energii. Jednym słowem urodzony DJ!.;D Dziękujemy!
Martyna i Wojtek
wesele.pl