Zespół muzyczny na Twoje wesele!

Cenisz sobie muzykę, którą możesz zobaczyć na własne oczy i poczuć na własnej skórze? Lubisz obserwować muzyków grających na „żywych” instrumentach? Wybierz nasz zespół muzyczny na wesele i baw się do białego rana!

Jesteśmy zespołem muzycznym na wesele, który z zaangażowaniem poprowadzi każdą imprezę! 
Wykonujemy przede wszystkim muzykę taneczną. Zależnie od odzewu publiczności układamy repertuar tak, by każdy utwór padał na podatny grunt. W przerwach pomiędzy setami zapewniamy nastrojową muzykę. Możemy również odtwarzać nagrania przygotowane przez organizatora. 

Międzynarodowa impreza z gośćmi z całego świata? Nie ma problemu! Prowadzimy eventy firmowe oraz wykonujemy muzykę na żywo równie dobrze po polsku, co po angielsku!

Socho Band w liczbach

Lat w branży muzycznej
0
Zagranych wesel
0
Pozytywnych opinii
0 %

Poznaj nasz zespół

Perkusja, gitara, instrumenty klawiszowe, wokale damski i męski – nasz zespół muzyczny na wesele składa się z czterech osób. Każda z nas ma własną historię, ale łączą nas miłość do muzyki, doświadczenie i pozytywna energia, którą dzielimy się ze wszystkimi dookoła i przelewamy na parkiet. Poza tym tworzymy stały skład, dzięki czemu jesteśmy zawsze zgrani na 101%!

Łukasz

Jestem liderem grupy Socho Band, a także instrumentalistą i artystą estradowym. Współpracowałem z wieloma polskimi twórcami i zespołami takimi jak After Party. Jako muzyk sceniczny uczestniczyłem przy powstawaniu niejednego projektu, miałem okazję występować zarówno na polskich, jak i zagranicznych scenach. Na co dzień pracuję przy produkcji popularnych programów telewizyjnych – Jaka to Melodia, Big Music Quiz, The Voice Of Poland.
Pasjonuję się również podróżami i rozwojem, dlatego często wpadam na pomysły i nie czekam długo z ich realizacją. W życiu stawiam sobie konkretnie określone cele, aby z konsekwencją do nich dążyć.

Krzysztof

Niegdyś należałem do zespołu MALARZE I ŻOŁNIERZE. Dzisiaj realizuję się muzycznie jako gitarzysta w zespole Socho Band. Podczas naszych wspólnych występów przemycam do utworów swoje instrumentalne fascynacje, a do każdej z imprez podchodzę z wielkim optymizmem. Chyba po prostu kocham to, co robię i kocham się tym dzielić.

Magda

Muzykę odkryłam już jako nastolatka. Od tej pory jest dla mnie odskocznią od codzienności i towarzyszy mi na każdym etapie życia. Mówią, że natura obdarzyła mnie niezwykle silnym i ekspresyjnym głosem potrafiącym swobodnie przeskakiwać z jednej tonacji do drugiej. I chyba coś w tym jest! 🙂 Śpiewam z jednakową swobodą zarówno po polsku, jak i angielsku.

Piotr

Przygodę z muzyką zacząłem od nauki gry na skrzypcach. Jednak szybko odkryłem, że to perkusja jest moją największą pasją i azylem. Uważam, że skoro muzyka łagodzi obyczaje i wycisza, to trzeba się nią dzielić z innymi. I to jak najczęściej! Dlatego wspieram instrumentalnie Socho Band, przekazując swoją pozytywną energię i wyraziste dźwięki bębnów.

PRZYJĘCIA WESELNE

Wyjątkowa oprawa muzyczna wesel to nasza specjalność. Różnorodnym repertuarem poderwiemy do tańca gości weselnych w każdym wieku!

BALE SYLWESTROWE

Potrafimy pożegnać stary rok jak żaden inny zespół muzyczny. Zrobimy to dzięki energetycznej i porywającej do tańca muzyce na żywo!

PRZYJĘCIA RODZINNE

Urodziny, jakich jeszcze nie było, długo wyczekiwany jubileusz? Naszą muzyką i pozytywną energią uświetnimy każde rodzinne przyjęcie.

STUDNIÓWKI

Studniówka to wyjątkowa impreza, którą warto przeżyć na 100%. Na przykład tańcząc do muzyki na żywo i szalejąc do białego rana!

KONFERANSJERZY

Swoimi umiejętnościami scenicznymi oraz wysoką kulturą osobistą nadamy kształt każdemu wydarzeniu – od wesel aż po eventy firmowe i rauty.

KONCERTY

Muzyka o wyrazistym, rockowym brzmieniu, a może spokojniejszy, popowy repertuar? Jesteśmy przygotowani na koncert w każdym stylu!

IMPREZY PLENEROWE

Festyny, pikniki, dni miasta i inne imprezy plenerowe wymagają oprawy muzycznej. Wykonamy ją, prezentując wyjątkowe utwory na żywo.

EVENTY FIRMOWE

Event dla pracowników i kontrahentów firmy? Przeprowadzimy go nienagannie i kulturalnie, łącząc konferansjerkę z występami zespołu.

RAUTY

Elegancki, wytworny raut wieczorową porą? Uświetnimy go gustownymi aranżacjami piosenek oraz spokojną muzyką instrumentalną.

BANKIETY

Szykowny bankiet, wystawne przyjęcie i inne oficjalne imprezy wzbogacimy stonowaną muzyką na żywo oraz profesjonalną konferansjerką.

CHRISTMAS PARTY

Impreza firmowa z okazji nadchodzących świąt, podsumowująca miniony rok musi być wyjątkowa! Będzie taka dzięki naszej oprawie muzycznej!

Jasne zasady

Czym powinien wyróżniać się najlepszy zespół muzyczny na wesele? Miłością do muzyki, talentem wokalnym, perfekcyjnym opanowaniem gry na instrumentach? Jako kapela na wesele i nie tylko, idziemy o kilka kroków dalej. Gwarantujemy doskonałą oprawę muzyczną wesel, zabawę dopasowaną do uczestników w każdym wieku oraz usługi konferansjerskie na najwyższym poziomie. Stronimy od podejrzanych konkursów pamiętających poprzednią epokę, oferując energetyczną zabawę w dobrym tonie. Ponadto zapewniamy profesjonalne nagłośnienie, oświetlenie, własny transport na terenie całej Polski, a dla wymagających – specjalną aranżację sceniczną. Wszystko to sprawia, że klienci, z którymi współpracowaliśmy, mówią, że jesteśmy najlepszym zespołem muzycznym na wesele. Dokładamy wszelkich starań, aby nigdy się to nie zmieniło!